Передвижна монтажна підставка KRAUSE Stabilo 3 сходинки
Передвижна монтажна підставка KRAUSE Stabilo 3 сходинки
Передвижна монтажна підставка KRAUSE Stabilo 3 сходинки
Stabilo

Передвижна монтажна підставка KRAUSE Stabilo 3 сходинки

Артикул: 805089
6900 грн.
Передвижна монтажна підставка промислової серії Stabilo ідеально підійде для виконання будь-яких видів монтажних робіт на підприємствах. Стійка зварна конструкція з алюмінієвих труб, широкі та зручні сходинки, комфортний робочий майданчик, для мобільного використання обладнана роликами. Безпека моделі підвищена наявністю поручня.
Артикул № 805089 805096 805102
Кількість сходинок 3 сходинки 4 сходинки 5 сходинок
А max.(≈) м 2,60 2,80 3,00

 

 

B (≈) м 0,60 0,80 1,00
D (≈)
м 1,55 1,75 1,85
Вага (≈) кг 8,5 11,3 16
Ширина (В, ≈) м 0,72 0,77 0,99
Глибина (Т, ≈) м 0,61 0,81 1,01
Довжина (L, ≈) м 0,90 1,15 1,40
Інструкція з експлуатації та обслуговування Підставок та Робочих платформ (PDF)

Приклади застосування

KRAUSE-Werk GmbH Co. - більш ніж 100 років успіху!

Історія компанії KRAUSE-Werk GmbH Co. KG почалаcя в 1900 році в місті Альсфельд, Німеччина, де вона була заснована герром Краузе як сімейний бізнес. За більш ніж вікову історію фірма KRAUSE, слідуючи  власному девізу "Надійно та продумано!", перетворилась в лідера галузі в міжнародному масштабі. Сьогодні наші фахівці, під керівництвом нащадка засновника - генерального директора Штефана Краузе, продовжують власні традиції в сфері виробництва сходових систем для роботи на висоті. Успішно функціонують заводи побудовані в Німеччині, Польщі та Угорщині. Відкриваються представництва в інших країнах світу. Компанія не стоїть на місці, знаходиться в постійному розвитку.


Широкий асортимент і різноманітність алюмінієвих драбин, помостів та вишок KRAUSE дозволяє задовольнити найвимогливіших клієнтів. Для простих домашніх та господарських робіт, які виконуються не так часто, доцільно використовувати недорогу, але якісну стремянку побутової серії Corda. Стремянки з підвищеним запасом міцності та додатковими перевагами, такими як великий лоток для інструментів, анодоване покриття або ширші та комфортніші сходинки, краще підійдуть для частих/тривалих робіт. Промислові сходові системи та вишки-тури серії Stabilo стануть незамінними помічниками на виробництві. Але завжди найважливішим пріорітетом для нас залишається абсолютна безпека і довгий термін служби драбин. Велика увага приділяється розробці нових технологій, впровадженню сучасних тенденцій у виробництві. Компанія займає лідируючі позиції по функціональності, безпеці та зручності обслуговування виробів та надає основне значення інноваціям, орієнтованим на практичне застосування. KRAUSE - це висока якість, підтверджена результатами незалежних тестів та міжнародними сертифікатами.


Одне з найбільш поширених питань від наших клієнтів в Україні є: «чи це не китайське виробництво"? Ні. Всі оригінальні драбини КРАУЗЕ виготовляються в Європі. Інженерний центр знаходиться в Німеччині. Найбільша виробнича лінія драбин - в Польщі. Деякі моделі вишок виробляються в Угорщині. Стандарти якості на будь-якій виробничій лінії абсолютно однакові. Більше того, переважна більшість стремянок та трисекційних драбин (найпопулярніших товарів в Україні) виготовляються саме в Польщі, на заводі KRAUSE в місті Свидниця, що під Вроцлавом. І на полицях німецьких або австрійських будівельних супермаркетів Ви в 99% випадків зустрінете саме  драбину з польського заводу. Таку ж, як і в нашому представництві в Україні. І не вірте "фахівцям", які люблять розповідати про різну якість "тут" і "там". Це - нісенітниця! Ми пишаємося нашою якістю!Написати відгук


Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.