Монтажна підставка з решітчатими сходами KRAUSE Stabilo 1 сходинка
Монтажна підставка з решітчатими сходами KRAUSE Stabilo 1 сходинка
Stabilo

Монтажна підставка з решітчатими сходами KRAUSE Stabilo 1 сходинка

Артикул: 805317
8100 грн.

Міцна монтажна підставка призначена для використання в умовах підвищеної небезпеки ковзання. Додаткову безпеку забезпечує рифлена поверхня алюмінієвих решітчатих сходинок. Модель відмінно підійде на підприємства для проведення різних видів монтажних робіт. Відповідає всім європейським нормам безпеки.

Артикул № 805317 805324 805331 805348 805355
Кількість сходинок 1 сходинка 2 сходинки 3 сходинки 4 сходинки 5 сходинок
А max.(≈) м 2,20 2,40 2,60 2,80 3,00

 

 

B (≈) м 0,20 0,40 0,60 0,80 1,00
Вага (≈) кг 2,5 5,4 8 11 13,5
Ширина (В, ≈) м 0,58 0,68 0,72 0,77 0,81
Глибина (Т, ≈) м 0,21 0,41 0,61 0,81 1,01
Довжина (L, ≈) м 0,40 0,65 0,90 1,15 1,40
Інструкція з експлуатації та обслуговування Підставок та Робочих платформ (PDF)

KRAUSE-Werk GmbH Co. - більш ніж 100 років успіху!

Історія компанії KRAUSE-Werk GmbH Co. KG почалаcя в 1900 році в місті Альсфельд, Німеччина, де вона була заснована герром Краузе як сімейний бізнес. За більш ніж вікову історію фірма KRAUSE, слідуючи  власному девізу "Надійно та продумано!", перетворилась в лідера галузі в міжнародному масштабі. Сьогодні наші фахівці, під керівництвом нащадка засновника - генерального директора Штефана Краузе, продовжують власні традиції в сфері виробництва сходових систем для роботи на висоті. Успішно функціонують заводи побудовані в Німеччині, Польщі та Угорщині. Відкриваються представництва в інших країнах світу. Компанія не стоїть на місці, знаходиться в постійному розвитку.


Широкий асортимент і різноманітність алюмінієвих драбин, помостів та вишок KRAUSE дозволяє задовольнити найвимогливіших клієнтів. Для простих домашніх та господарських робіт, які виконуються не так часто, доцільно використовувати недорогу, але якісну стремянку побутової серії Corda. Стремянки з підвищеним запасом міцності та додатковими перевагами, такими як великий лоток для інструментів, анодоване покриття або ширші та комфортніші сходинки, краще підійдуть для частих/тривалих робіт. Промислові сходові системи та вишки-тури серії Stabilo стануть незамінними помічниками на виробництві. Але завжди найважливішим пріорітетом для нас залишається абсолютна безпека і довгий термін служби драбин. Велика увага приділяється розробці нових технологій, впровадженню сучасних тенденцій у виробництві. Компанія займає лідируючі позиції по функціональності, безпеці та зручності обслуговування виробів та надає основне значення інноваціям, орієнтованим на практичне застосування. KRAUSE - це висока якість, підтверджена результатами незалежних тестів та міжнародними сертифікатами.


Одне з найбільш поширених питань від наших клієнтів в Україні є: «чи це не китайське виробництво"? Ні. Всі оригінальні драбини КРАУЗЕ виготовляються в Європі. Інженерний центр знаходиться в Німеччині. Найбільша виробнича лінія драбин - в Польщі. Деякі моделі вишок виробляються в Угорщині. Стандарти якості на будь-якій виробничій лінії абсолютно однакові. Більше того, переважна більшість стремянок та трисекційних драбин (найпопулярніших товарів в Україні) виготовляються саме в Польщі, на заводі KRAUSE в місті Свидниця, що під Вроцлавом. І на полицях німецьких або австрійських будівельних супермаркетів Ви в 99% випадків зустрінете саме  драбину з польського заводу. Таку ж, як і в нашому представництві в Україні. І не вірте "фахівцям", які люблять розповідати про різну якість "тут" і "там". Це - нісенітниця! Ми пишаємося нашою якістю!


Завод KRAUSE-Werk GmbH Co.

Написати відгук


Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.