Шарнірна 4-секційна драбина KRAUSE Stabilo 4х3 сходинки
Шарнірна 4-секційна драбина KRAUSE Stabilo 4х3 сходинки
Шарнірна 4-секційна драбина KRAUSE Stabilo 4х3 сходинки
Шарнірна 4-секційна драбина KRAUSE Stabilo 4х3 сходинки
Stabilo

Шарнірна 4-секційна драбина KRAUSE Stabilo 4х3 сходинки

Артикул: 123510
10860 грн.
Найміцніша модель в своїй категорії. Боковини із пресованого алюмінієвого профілю з додатково підсиленими краями. Займає мало місця, завдяки чому ідеально підходить для монтажних робіт. Може застосовуватися у якості приставної драбини, драбини-стремянки та робочої платформи. Зручність складання забезпечують запатентовані шарніри з важелем управління, що приводиться в дію однією рукою (система SpeedMatic).
Артикул № 123510 123527
Кількість сходинок 4x3  4x4
max. (≈) м 4,40 5,50
(≈) м 2,40 3,50
(≈) м 3,55 4,70
(≈) м 3,45 4,50
max. (≈) м 3,05 3,55
(≈) м 1,05 1,55
(≈) м 1,80 2,35
(≈) м 1,75 2,25
max. (≈) м 2,95 3,25
(≈) м 0,95 1,25
(≈) м 0,95 1,30
(≈) м 0,95 1,25
Вага (≈) кг 12,5 14,5
Ширина (В, ≈) м 0,37 0,37
Глибина (Т, ≈) м 0,28 0,28
Довжина (L, ≈) м 1,00 1,30
Інструкція з експлуатації та обслуговування Шарнірних драбин (PDF)

Драбини KRAUSE - №1. Надійно та продумано!

Що означає "Драбини KRAUSE - №1"?

1. Якість та надійність! Ми не йдемо на компроміси, коли справа стосується безпеки та здоров'я наших клієнтів. Технологічний ланцюжок охоплює контроль на кожному етапі, від моменту інженерних розробок і до відвантаження продукції - це головний пріорітет. Завершальна стадія - сертифікація в Німеччині. Але і це не все. Наш внутрішній стандарт виробництва жорсткіше директив ЄС. Навіть серія KRAUSE Corda, яку ми позиціонуємо як побутову, витримує всі вимоги до професійних стремянок та драбин. Де KRAUSE - там безпечно.


2. Лідерство в інноваціях! Ми випускаємо не тільки стандартні та звичні всім драбини. Ми пропонуємо нашим клієнтам можливість широкого вибору для вирішення різних специфічних завдань. Кожна лінійка продумана таким чином, щоб полегшити роботу на висоті в Вашому конкретному випадку. Будинок, офіс, сад, ремонтна майстерня, магазин, завод, атомна електростанція - завдяки інноваційним рішенням у нас є пропозиція для кожного!


3. Лідерство на ринку Європи та України! Навряд чи знайдеться країна в Європі, де не знайомі з продукцією KRAUSE. Від Норвегії до Греції, від Португалії до Азербайджану фахівці та домогосподарства використовують наші драбини, вишки-тури та платформи. Україна - не виняток. Десятиліття стабільної якості дозволяють зберігати лідерські позиції навіть при широкій представленості товарів, зроблених в Китаї. Ми пишаємося, що на нас рівняється ринок!


4. Адекватність цін! Якісний товар не може бути найдешевшим - це давно відомо. Ви зможете знайти драбини дешевше наших. Ми ж пропонуємо щось більше - за чесну ціну довший термін експлуатації. Високотехнологічне обладнання та великий обсяг виробництва дозволяють нам тримати виробничі витрати на одиницю продукції на низькому рівні. Високим залишається тільки якість (і ціна) алюмінієвого профілю та комплектуючих частин. Драбини KRAUSE - вигідна покупка! Служать довго!


5. Надійність постачання та сервіс! Вже понад десять років ми забезпечуємо безперебійність постачання драбин KRAUSE в Україну. Купити продукцію Ви можете на нашому центральному складі в Києві або замовити через інтернет-магазин на цьому сайті з доставкою по всій країні. 90% замовлень ми відправляємо в той же день зручним для Вас перевізником. День-два і драбини у Вас. Телефонуйте! Наші фахівці підкажуть у виборі оптимального устаткування, розкажуть про варіанти доставки та нададуть офіційну гарантію на товар. Купити KRAUSE - легко!

Написати відгук


Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.