Новини

Автомобіль швидкої медичної допомоги від KRAUSE (березень 2023 року).

Компанією KRAUSE за власний кошт був придбаний автомобіль швидкої медичної допомоги. Ми доставили його в Миколаївську область для потреб місцевого населення - тепер авто буде рятовувати життя українців в цьому регіоні. Переглянути відео-огляд можна на нашому You-Tube каналі перейшовши за посиланням: "Компанія KRAUSE передала автомобіль швидкої медичної допомоги в Миколаївську область." 

 

 

Міжнародна агропромислова виставка AgroExpo 2020.

Офіційний дистриб'ютор KRAUSE в Україні ТОВ "Леддерс Сістемс енд Солюшнс" взяла участь у найбільшій виставці України – AgroExpo 2020. AgroExpo 2020 – міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій. Продукція KRAUSE була представлена вишками-тура та помостами професійної серії Monto та промислової серії Stabilo. 

 

 

Міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo 2019.

Офіційний дистриб'ютор продукції KRAUSE в Україні ТОВ "Леддерс Сістемс енд Солюшнс" взяла участь у міжнародній будівельній виставці InterBuildExpo 2019. InterBuildExpo – це наймасштабніша будівельна виставка в Україні, яка збирає понад 1000 брендів та 30 000 відвідувачів. Виставка проходить з 1994 року і є найочікуванішою галузевою подією. Сьогодні InterBuildExpo – це три павільйони експозиції, що охоплюють усі напрямки будівництва, а також майданчики для проведення презентацій, майстер-класів, демонстрацій продукції та технологій.