Проектування

 

 

 

 

Спеціальні конструкції.

Ось уже понад 100 років підприємство KRAUSE виробляє підйомні конструкції та пропонує рішення безпечного та комфортного підйому для різних галузей. Наша компетенція відображена у нашій серійній продукції та є основою для пропозиції специфічних рішень. Спеціальні конструкції KRAUSE відмінно підійдуть для всіх, кому потрібне індивідуальне рішення, кому важлива безпека та економічність. Працівники компанії мають величезний досвід розробки та втілення в життя конструкцій будь-якої складності в максимально короткі строки.

 

KRAUSE - просто більше безпеки!

Наші спецконструкції відповідають вимогам норм безпеки Німеччини та Європи.

 

KRAUSE - просто більше економічності!

Ми розробляємо спецконструкції переважно із застосуванням серійних компонентів нашого виробництва. Таким чином знижується вартість конструкції та забезпечується розширення функціональності та полегшена заміна компонентів.

 

KRAUSE - просто більше ефективності!

Ви отримуєте повне комплексне розв'язання Вашої проблеми "з одних рук". Ми приділяємо велику увагу аналізу ситуації для прийняття точного, економічного та ефективного рішення.

 

Більш детальну інформацію про спеціальні конструкції KRAUSE та їх проектування можна переглянути тут: https://special.krause-ukraine.com